sobota, 13 kwietnia 2013

Konkurs Retro Koralika.

Zgłosiłam swoja pracę na urodzinowy konkurs Retro Koralika. Uważniejsi obserwatorzy mogli zauważyć już w pasku bocznym banner konkursu. To bardzo dobrze zaopatrzony sklep z elementami do tworzenia biżuterii. Polecam - sama się u nich zaopatruję. Szczególnie przyciąga mnie do nich szeroki wybór metalowych zawieszek z różnymi motywami.

Tematem konkursu jest "biżuteria w stylu retro". Na początku chciałam zrobić coś specjalnie przeznaczonego na konkurs, jednak nie miałam pomysłu, a w moich pracach ciężko szukać elementu retro. Jednak po przejrzeniu prac w galerii konkursowej na facebook'u doszłam do wniosku, że wiele z tych prac nawet nie kojarzy mi się z retro, a jeszcze więcej traktuje temat konkursu bardzo swobodnie. Pogrzebałam więc jeszcze raz w swoim dorobku i zgłosiłam ten naszyjnik z obrazem Dino Valisa:Można go znaleźć tutaj. Żeby zagłosować wystarczy otworzyć link i polubić.

Pochwalę się jeszcze pocztówką. 
Zgłoszona przeze mnie fotografia została w facebookowym plebiscycie wybrana spośród kwietniowych propozycji (wraz z 8 innymi) do ozdobienia pocztówek wydawnictwa Napisz Kartkę. Można ją kupić tutaj.

5 komentarzy:

 1. Witaj, zostałam nominowana, wyróżniona, czy jakoś tak. Trochę z tym zabawy, ale od czasu do czasu pobawić się można, więc zapraszam Cię do mnie po tzw. "Wyróżnienie".

  Pozdrawiam

  PS
  Bardzo oryginalne prace tworzysz - tak trzymaj!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Bardzo mi miło. Mimo, że nie bawię się w wyróżnienia, zawsze przyjemnie być docenionym :)

   Usuń
 2. Czy na tej kartce jest most we Wrocławiu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Most Tumski dokładniej rzecz biorąc.

   Usuń
 3. Tak myślałam :) Moje miasto ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń